نسخه چاپي

1398/08/29 :: ٠٨:١٢ 

پاسخ کوبنده مردم ولایی استان اردبیل به آشوبگران

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور با حضور گسترده مردم متدین و انقلابی استان اردبیل برگزار شد.

پاسخ کوبنده مردم ولایی استان اردبیل به آشوبگران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، امروز با حضور پرشور مردم حسینی(ع) و دارالاشاد اردبیل پوزه دشمنان به خاک مالیده شد و مردم خشم و انزجار خود را در برابر زیاده‌گویی‌های استکبار جهانی نشان دادند.

اردبیلی‌ها همانند مردم سایر کشور هیچ‌گاه در برهه‌های سخت زمانی صحنه را خالی نگذاشته و پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران هستند.

همزمان با آغاز هفته بسیج، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در خیابان‌ها حضور یافته محکومیت دشمنان را قطعی کردند و دست دشمنان بار دیگر برای مردم رو شد؛ دشمنانی که خود مردم را ابزاری برای رسیدن به اهداف شومشان کرده و می‌خواهند تمام کارهای غلط‌شان را بر گردن ملت ایران اسلامی بیندازند.

شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای ضد انقلاب اسلامی ایران از چندین روز گذشته با طرح‌های برنامه‌ریزی‌شده می‌خواستند برای چندمین بار نقشه‌های تکراری خود را پایه‌ریزی کرده و نظم و امنیت عمومی را بر هم زنند دریغ از آن که ملت ایران اسلامی به درجه‌ای از بصیرت و ولایتمداری رسیده که این 'دروغ‌های بزرگ' دیگر راه به جایی نمی‌برد.

امروز نیز مردم نقاط مختلف استان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زده نشان دادند که آن‌ها هیچ‌گاه نمی‌توانند به نقشه‌های شوم خود دست یابند و مردم ثابت کردند که دیگر زمان آن گذشته که دشمنان بخواهند با راه‌اندازی آشوب و اغتشاش مردم بابصیرت و ولایتمدار ملت ایران را گول زنند.

ملت ایران اسلامی هیچ گاه آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را فراموش نخواهند کرد و با جان و دل ادامه‌دهنده راه خون پاک شهیدان والامقام خواهند بود چرا که شهیدان برای مقابله با ظلم و جور جان خود را تقدیم نظام مقدس انقلاب اسلامی کردند.

امروز خیابان‌های شهر مملو از مردمی بود که در هوای سرد پاییزی مشت‌های گره‌خورده خود را به‌نشانه اعتراض بالا برده و شعار 'آذربایجان اویاغدی انقلابا دایاخدی' را سر داده و در ادامه با 'شعارهای مرگ بر آمریکا' و 'مرگ بر اسرائیل' و 'مرگ بر ضد ولایت فقیه' مخالفت خود را با ایجاد اغتشاش و آشوبگری نشان دادند.

ملت همیشه بیدار ایران از این کار که بیت‌المال و امکانات عمومی به‌دست سوءاستفاده‌کنندگان و آشوبگران نابود شود هیچ دلخوشی ندارند و اجازه نمی‌دهند که آمریکا و دست‌نشانده‌هایش هر غلطی می‌خواهند بکنند.

بصیرت و ولایتمداری شاخصه اصلی مردم ایران اسلامی است که این بار نیز با یک حرکت عظیم و مردمی حضور باشکوهشان را در چشم دشمنان کردند و به‌کوری چشم دشمنان ذره‌ای تردید در دل خود راه ندادند.

این است شور و شعور حسینی مردم ولایتمدار استان اردبیل که تن دشمنان را با صدایش به لرزه درمی‌آورد و این است حرکتی در شأن ملت ایران اسلامی که پایبند اهداف والای انقلاب و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بوده و هر بار دشمن را با این حضور بی‌نظیر غافلگیر می‌کند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 41185

  • بازديدکنندگان امروز : 412

  • کل بازديدکنندگان : 2183195

پیوندها