ارکان تحقق ایام الله، رهبری حکیمانه و حضور آگاهانه و مخلصانه مردم است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآوری و زنده نگهداشتن ایام الله هست و مسئولیت برنامه ریزی، هماهنگی، سیاستگذاری، نظارت و اجرای مراسم و مناسبت های انقلابی را عهده دار می باشد و نقش موثری در راستای فرهنگ سازی مناسبت ها و جریانات انقلابی ایفا می کند.

راه اندازي «اتاق فكر» در شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي همدان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان همدان با بيان اينكه با راه اندازي اتاق فكري با عنوان شوراي انديشه ورز به دنبال برگزاري با شكوه تر مراسمات هستيم، گفت: افراد صاحب فكر و انديشه استان در اين شورا در جلسات ماهانه به بيان ديدگاه و نظرات خود مي پردازند و نتيجه اين همفكري نيز اعلام استان همدان جز استان هاي برتر در فعاليت هاي فكري و ارائه راهكار در كشور است

مراسم انقلاب و نسل سوم

کشور ما از جمله کشورهایی است که میانگین سنی آن پایین است و طبقه جوانان، اکثریت جمعیت جامعه ایران را تشکیل می‌دهند. همان‌گونه که بارها تأکید شده است، چنین موقعیتی از جهتی یک فرصت درخشان محسوب می‌گردد و در مقابل، با لحاظ‌کردن تنگناهایی، یک تهدید جدی. یکی از عمده‌ترین چالش‌هایی که نسل سوم انقلاب با آن مواجه است به عرصه فرهنگ مربوط می‌شود که بنا به خصوصیات ذاتی و ماهوی انقلاب اسلامی (که انقلابی فرهنگی و ایدئولوژیک) دارای اهمیت بنیادین می‌باشد. میزان استحکام پیوند و اتصال نسل سوم با فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌تواند شاخص تعیین‌کننده‌ای برای ارزیابی موقعیت آینده انقلاب باشد.

دوره گردی آمریکا برای تحریم تسلیحاتی ایران

«عصاره مهملات هوک و پامپئو در معرکه‌گیری‌های اخیر علیه ایران این است که اگر تحریم‌های تسلیحاتی ایران تمدید نگردد خطر بزرگی منافع آنان را در منطقه تهدیدمی‌کند.»

یافته‌ها و راهکارها؛ نقش‌آفرینی جوانان در مراسم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به‌عنوان نهادی فرهنگی که متصدی اصلی مراسم و مناسبت‌های انقلاب است و گسترده مخاطبان آن تمام مردم ایران را تشکیل می‌دهد، باید به جوانان به‌عنوان مخاطبان عمده و اصلی خود بنگرد و چارچوب و بنیان‌های برنامه‌ها و سیاست‌های خود را با نیازها و مطالبات نسل سوم هماهنگ و همسو سازد.

هر کجا از سخنان رهبری غافل شدیم خسارت دیدیم

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هر مقطعی به فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری توجه شد، در آن حوزه پیروز و اگر توجه نشد دچار خسارت شده ایم.

نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از کشور دفاع می‌کند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که براساس گفته وزیر دفاع نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از حدود و ثغور کشور دفاع می‌کند.

تظاهرات ضد نتانیاهو، این بار در نیویورک

تعدادی از صهیونیست‌های ساکن در شهر نیویورک برای حمایت از اعتراضات روزهای اخیر ضد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، تظاهرات کردند.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513272

  • کل بازديدکنندگان : 1913695

پیوندها