نسخه چاپي
1397/11/23 :: ١٣:٢٤ 

حضور مردم باب الرضا(ع) در میعادگاه چهل ساله

مردم استان خراسان شمالی چهلمین سالگرد انقلاب خود را درهوای برفی و بارانی جشن گرفتند.

حضور مردم باب الرضا(ع) در میعادگاه چهل ساله

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خطه باب الرضا-گنجینه معرفتها از کرد و ترک و تات و ترکمن و فارس امروز رنگین کمانی از معرفت ها را به نمایش گذاشتند.

امروز تمام ملت ایران مهمان جشن تولد چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بودند از هر قومیتی با هر زبان و گویش و مذهبی در این جشن باشکوه شرکت کردند، جشنی که شعارش استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود؛ جشنی که مزین به ندای الله اکبر بود و اتحاد و انسجام و با هم بودن جلوه های ماندگارش بود.

امروز مردم خراسان شمالی هم گام با دیگر مردم کشور دوشادوش یکدیگر بصیرت، انسجام، اتحاد و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند.

امروز مردم خراسان شمالی هم گام با دیگر مردم کشور دوشادوش یکدیگر بصیرت، انسجام، اتحاد و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتندمراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۶۰ نقطه از خراسان شمالی با حضور باشکوه مردم ولایتمدار برگزار شد.

مردم در این مراسم با شعارهای ضد استکباری خشم و انزجار خود را به گوش یاوگویان رساندند و حمایت از ملت های مظلوم منطقه و جبهه مقاومت برنامه های دیگر مراسم امروز بود.

مردم این دیار پس از ۴۰ سال، بار دیگر به صحنه آمدند و با فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود خائن» و با طنین «الله‌اکبر»، «نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست»، «خامنه ای امام مسلمین است/ اطاعتش بر همگان یقین است»، «خامنه ای خمینی دیگر است/ ولایتش ولایت حیدر است»، «شعار هر بسیجی مرگ بر آمریکاست» نشان دادند پای انقلاب و رهبری ایستاده‌اند و تا آخرین‌نفس از نهضت اسلامی دفاع خواهند کرد.

امروز اقشار مختلف مردم همچون گذشته با حضور پر شورتر در کف خیابان ها حماسه ای دیگر در تاریخ جهان اسلام خلق کردند.

همچنین نسل چهارم انقلاب با شور و هیجان وصف ناپذیر با مشت های گره کرده در کنار دیگر افراد قرار گرفتند و همه با هم چهل سالگی انقلاب را جشن گرفته اند.

همسر و فرزندان شهدای مدافع حرم امروز در کنار مردم خراسان شمالی تولد چهل سالگی انقلاب را جشن گرفتند و نشان دادند برای حفظ وطن و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی حاضر به فداکاری هستند.

همچنین طنین سرودهای انقلابی در میدان شهید مرکز استان خراسان شمالی روزهای خوش پیروزی سال ۵۷ را برای انقلابیون زنده کرد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 514433

  • بازديدکنندگان امروز : 830

  • کل بازديدکنندگان : 1046311

پیوندها