نسخه چاپي

1399/05/13 :: ١٠:١١ 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انعکاس دهنده آرمان‌های ملت بزرگ ایران است

حجت الاسلام والمسلمین خاموشی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمیختگی عمیقی با مردم دارد و شعارهای آن انعکاس دهنده آرمان‌های ملت بزرگ ایران است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انعکاس دهنده آرمان‌های ملت بزرگ ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در مصاحبه اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که به مناسبت دوازدهم مرداد و چهلمین سالروز تأسیس این نهاد انجام شد، اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یکی از مهم‌ترین نهادهای مردمی انقلاب اسلامی و یکی از معدود نهادهایی است که در طول چهار دهه‌ی گذشته جایگاه و رسالت انقلابی خود را با همان قوت و استواری دوران صدر انقلاب حفظ کرده است و رمز این استواری و پایداری انقلابی این است که امروز نیز همانند اوایل پیروزی انقلاب با شور و آرمان‌خواهی مردم انقلاب ایران همگام و همراه است. این‌ امر نشان می‌دهد که شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی آمیختگی اساسی با مردم دارد و شعارهای آن انعکاس دهنده آرمان‌های ملت بزرگ ایران است. از همین روست که این نهاد، همواره ضمن حفظ و ترویج آرمان‌های اساسی انقلاب، نقش مؤثر و پررنگی نیز در ایجاد رویش‌های جدید و بازتولید ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته است.

دشمن از هیچ حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام و ملت ایران فروگذار نکرده/ امروز هجمه‌ی دشمن به نقطه‌ی اوج خود رسیده است

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان ملت ایران، در همه‌ی دوران بیش از چهار دهه‌ی گذشته، از هیچ حربه‌ای برای ضربه زدن به این کشور و نظام و ملت فروگذار نکردند، از ایجاد بحران و آشوب در سال‌های آغازین انقلاب گرفته تا درگیر کردن نظام نوپای اسلامی با جنگ تحمیلی و اعمال تحریم‌های ظالمانه‌ی اقتصادی و هجمه‌های سنگین فرهنگی و رسانه‌ای، همه‌ و همه نشانگر میزان و حجم سنگین این دشمنی‌هاست. ولی امروز هجمه‌ی دشمن به نقطه‌ی اوج خود رسیده است چرا که ضمن حفظ آن فشارهای گذشته، فشارها و توطئه‌های اقتصادی نیز در بالاترین سطح، به کشور و ملت ما تحمیل کرده است. روشن است که این توطئه‌ها و تحریم‌ها، بیشترین فشار خود را بر بدنه‌ی جامعه و به خصوص اقشار کم‌ در‌آمد می‌آورد که همواره در کنار انقلاب بوده‌اند و به فرموده‌ امام راحل (ره) ولی‌نعمتان انقلاب هستند.

مهم‌ترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، روشنگری و حفظ سرمایه‌ی عظیم و گرانسنگ مردمی است

حجت الاسلام والمسلمین خاموشی افزود: امروز مهم‌ترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، روشنگری و حفظ این سرمایه‌ی عظیم و گرانسنگ مردمی و حفاظت از حضور بی‌دریغ مردم در صحنه‌های خطیر پیش روست. همان طور که گفته شد، چالش‌هایی مانند تحریم‌ها، هجمه‌های رسانه‌ی گسترده و جنگ نرم وسیع دشمن در تمام مدت این چهل و اندی سال پس از انقلاب وجود داشته است. هیچ کدام از این چالش‌ها، جدید نیستند. علاوه بر این تجربه‌ی نظام و ملت ما هم در برخورد با این چالش‌ها بسیار بیش از گذشته شده است. پس بی‌تردید یادآوری حماسه‌های ملی و برگزاری مراسم انقلابی در مقاطع مختلف، قطعاً تأثیر قاطع و به‌سزایی در حفاظت و تقویت اتحاد و انسجام و همدلی مردم و حضور ماندگار آن‌ها در کنار نظام و رهبری و مثل همیشه همگامی با انقلاب اسلامی خواهد داشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ظرفیت‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای روز به بهترین شکل ممکن بهر‌ه ببرد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: آنچه مردم ما را همواره به صحنه می‌آورد ایمان و شور مذهبی و آرمان‌های انقلابی خودشان است که از قبل از پیروزی انقلاب تا بعد‌ از پیروزی و در همه‌ی این چهل و اندی سال تا به امروز با همان قوت و صلابت ادامه پیدا کرده است. در این میان نقش و رسالت شورای انقلاب اسلامی این است که همچنان و مثل گذشته،‌ با روحیات و ظرفیت‌ها و علایق ملت آشنایی عمیق و کامل داشته‌ باشند و از امکانات و ظرفیت‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای روز به بهترین شکل ممکن بهر‌ه ببرد. از خداوند متعال مسئلت دارم به این شورای مهم و انقلابی توفیق بدهد که مثل همیشه در تمام صحنه‌ها و عرصه‌های ملی و انقلابی همگام و همراه با ملت و در کنار ملت باشد. ان‌شاءالله.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 802173

  • بازديدکنندگان امروز : 1975

  • کل بازديدکنندگان : 2211732

پیوندها