نسخه چاپي

1399/05/13 :: ١١:٤٧ 

تظاهرات ضد نتانیاهو، این بار در نیویورک

تعدادی از صهیونیست‌های ساکن در شهر نیویورک برای حمایت از اعتراضات روزهای اخیر ضد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، تظاهرات کردند.

تظاهرات ضد نتانیاهو، این بار در نیویورک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تظاهرات گسترده صهیونیست‌ها به عملکرد ضعیف و پرونده‌های فساد «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، چند روزی است که به آمریکا کشیده شده و بعد از سان‌فرانسیسکو، اکنون نیویورک نیز شاهد این اعتراضات بود.

به نوشته روزنامه «هاآرتص» تعدادی از اسرائیلی‌های ساکن نیویورک، با تجمع در پارک میدان واشنگتن واقع در محله منتهن، علیه نتانیاهو شعار داده و خواستار استعفای او شدند.

بر این اساس، اکثریت شرکت‌کنندگان در این تظاهرات ضد نتانیاهو، پلاکاردهایی با نوشته «جُرم‌وزیر» (Crime Minister به جای کلمه نخست‌وزیر Prime Minister) در دست داشتند که کنایه‌ای است به سه پرونده فساد دولتی که پلیس و دادستانی رژیم صهیونیستی علیه او تشکیل داده است.

پیش از این در روز جمعه ده‌ها نفر با تجمع در نزدیکی پل «گلدن گیت» شهر سان‌فرانسیسکو، خواستار استعفای نتانیاهو از نخست‌وزیری شده بودند.

طی هفته‌های اخیر ساکنان شهرهای مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو و قدس اشغالی با برگزاری تظاهرات چند باره، اعتراضات خود را به سیاست‌های مختلف نتانیاهو از جمله طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری، افزایش اختیارات نیروهای امنیتی به بهانه مقابله با ویروس کرونا و همچنین پرونده‌های فساد وی نشان داده‌اند.

شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل بامداد یکشنبه گزارش داد که یک مقام ارشد پلیس این رژیم در جلسات محرمانه و پشت درب‌های بسته اعتراف کرده است که «اسرائیل در وضعیت آشوب اجتماعی قرار دارد»


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 802050

  • بازديدکنندگان امروز : 1658

  • کل بازديدکنندگان : 2211415

پیوندها