نسخه چاپي

1399/05/13 :: ١٢:٤٠ 

نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از کشور دفاع می‌کند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که براساس گفته وزیر دفاع نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از حدود و ثغور کشور دفاع می‌کند.

نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از کشور دفاع می‌کند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الله فیروزی، اظهار کرد: جلسه بعد از ظهر امروز(یکشنبه)کمیسیون صنایع با حضور وزیر دفاع و معاونین ایشان برگزار شد و امیر حاتمی گزارشی از موفقیت‌های وزارت دفاع در خصوص تولید و ساخت جت پیشرفته اموزشی کوثر که مورد تقدیر رهبری هم قرار گرفته ارائه کردند.

وی افزود: امیر سرتیپ حاتمی همچنین با تشریح و تبیین جایگاه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی  گفت که ما مفتخریم علیرغم تحریم‌های ظالمانه در حوزه تقویت بنیه دفاعی به پیشرفت تحسین برانگیزی دست یافته‌ایم و وزارت دفاع توانسته نیازهای واقعی نیروهای مسلح را در حوزه‌های رزم زمینی و هوایی و دریایی و پدافندی و موشکی برآورده کند.

فیروزی یادآور شد: وزیر دفاع همچنین عنوان کرد که نیروهای مسلح آماده تر از هر زمان دیگری از حدود و   ثغور کشور دفاع می‌کند و وزارت دفاع از سرریز فناوری‌های دفاعی در راستای کمک به خودروسازان داخلی، حمل  ونقل هوایی دریایی و ریلی و حوزه‌های فناوری اطلاعات استفاده می‌کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش وزیر دفاع گفت: وزارت دفاع علاوه بر مسئولیت خطیر خود در پشتیبانی از نیروهای مسلح سعی کرده متناسب با نیاز و درخواست‌های دولت خدماتی را از سرریز فناوری‌های دفاعی ارائه کند و بهره وری حداکثری از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان، بهره گیری از علم و دانش ونخبگان و دانشمندان در توسعه و پیشرفت و همچنین تشکیل شبکه علمی و فناورانه را در دستور کار خود قرار دهد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به گفته امیر سرتیپ حاتمی ارتقای توان موشکی، تهیه و ساخت پیشرفته ترین سامانه‌های پدافند هوایی، خودکفایی در دستاوردهای رزم هوایی، دریایی و زمینی و سامانه‌های جنگ الکترونیک از اولویت‌های وزارت دفاع است.

وی در پایان گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون همچنین سوالات خود را در حوزه صنایع دفاعی مطرح کردند و ایشان نیز پاسخ‌هایی را به نمایندگان ارائه کردند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 802114

  • بازديدکنندگان امروز : 1879

  • کل بازديدکنندگان : 2211636

پیوندها