بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت 26تیرماه؛ سالروز تأسیس شورای نگهبان،با صدور بیانیه ای این روز را به تمامی مرزبانان عدالت و شریعت تبریک گفت.

دشمن در مقابل قدرت فرهنگی ملت ایران به زانو در آمده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران در تمامی عرصه‌های انقلاب پیشرو و از فرهنگ غنی برخوردار بوده و دشمنان ما در مقابل قدرت فرهنگی ملت ایران به زانو در آمده اند چرا که فرهنگ این ملت نشات گرفته از فرهنگ عاشوراست و ریشه در فرهنگ شهدا دارد.

مجاهدین خلق؛ نه جانی و نه جایی میان «خلق»

گروهک تروریستی که روزگاری در کوچه‌ها و خیابان‌های شهر، به سبک «داعش» جنایت می‌کرد، حالا از «بقایایشان» یک «خانه سالمندان بزرگ» تشکیل شده، در دره‌ای در یکی از کوچکترین کشور‌های اروپایی؛ در آلبانی و جایی در نزدیکی پایتختش تیرانا و اخیراً تصاویری از کمپ مجاهدین خلق یا همان گروهک تروریستی منافقین بیرون آمده که در آن پیرزن‌ها و پیرمرد‌هایی با موی سفید و شانه‌های افتاده و کمر‌های قوزکرده و عینک‌های نوک بینی، در کنار سیستم‌های کامپیوتری به هم چسبیده، کار می‌کنند؛ تصویری ترحم برانگیز از آخرین کمپ مجاهدین خلق که دیگر نه «جانی» دارند و نه «جایی» میان «خلق».

شورای نگهبان، نگهبانِ چیست؟

شورای نگهبان نهادی است مستقل و دارای پشتوانه قوی؛ همین جایگاه و نقش راهبردی در حفظ کشور باعث شده است این نهاد با هجمه دشمنان مواجه شود.

صدای تهاجم فرهنگی و گوش ناشنوای بروکراسی‌

در بسیاری از مواقع؛ نهادها و سازمان‌های فرهنگی ما در گیر و دار بروکراسی های اداری گرفتارند و نمی توانند ماموریت های مهم و فرهنگی کشور را به سر منزل مقصود برسانند.

روندیابی چهل‌ساله نماگرهای مهم فرهنگی اجتماعی اقتصادی کشور پس از انقلاب اسلامی

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: ملّت ما امروز سربلند است و این مهم‌ترین دستاورد برای یک کشور و برای یک ملّت است.

انتقاد سندرز از ماجراجویی‌های نظامی آمریکا

نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: باید تلاش شود تا این کشور دیگر هرگز وارد جنگ‌های بی پایان نشود.

ضرورت و اهمیت سواد رسانه‌ ای در دنیای امروز+فیلم

افراد جامعه باید بر سواد رسانه‌ ای درست به اندازه‌ی سواد خواندن، سواد ریاضی و سواد فناوری تسلط داشته باشند تا بدانند چگونه از وقت خود برای استفاده از رسانه‌های مختلف بهره‌مند شوند.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 179766

  • کل بازديدکنندگان : 984938

پیوندها