دعوت از گیلانیان برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی از خانواده های گیلانی برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج همزمان با شب نیمه شعبان دعوت به عمل آورد.

برنامه هاي نيمه شعبان در آذربايجان غربي اعلام شد

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان غربي عناوين برنامه هاي عمومي نيمه شعبان را اعلام كرد.

نواي «يامهدي ادركني» درآسمان استان سمنان طنين انداز مي شود

حجت الاسلام قندهاري از اجراي طرح بزرگ طنين همزمان با نيمه شعبان در سراسر استان سمنان خبر داد و گفت: اين طرح معنوي بيستم فروردين ماه جاري اجرا خواهد شد.

جنگ بیولوژیک بعدی و دشمنان جنی؟!

جنگ بیولوژیک بعدی، از خلال رجزخوانی‌های هالیوود و اخبار درز کرده سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی غربی، یک جنگ بیولوژیک اعصاب و روان، جنگی با تبدیل انسان‌ها به زامبی و هیولا‌های جنی، خواهد بود و همانطور که پنتاگون و سرویس‌های ضدبشری غربی در حال ساخت و پرداخت آن هستند، بر ماست که برای مقابله با آن زمینه سازی کنیم.

تیری بر قلب نئولیبرالیسم و دهکده‌ی جهانی

در اروپا موانع مرزی دوباره بازگشته و کشورها و دولت‌های اروپایی به طور مستقل به مقابله با چالش کرونا برخاسته‌اند، طوری‌که در اروپا دیگر اتحادی برای مقابله با کرونا به چشم نمی خورد.

لزوم توجه به «جهش تولید» به عنوان یک مولفه قدرت

انتخاب شعار «جهش تولید» برای نامگذاری سال جدید خورشیدی موجب شد تا بار دیگر لزوم بررسی جایگاه اقتصاد در شکل دهی پارادایم قدرت جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ضروری جلوه کند.

شهید «علی صیادشیرازی» الگوی کامل سرسختی در برابر دشمنان و مهربانی با جبهه خودی بود

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت ۲۱ فروردین، بیست و یکمین سالروز شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی، وی را سرباز فداکار اسلام و ولایت و الگوی فراموش ناشدنی نیرو‌های مسلح در سرسختی برابر دشمنان و مهربانی با جبهه خودی دانست.

چرا ۲۰ فروردین ' روز ملی فناوری هسته‌ای' نامکذاری شد؟

بیستم فروردین یادآور غرور ملی ایرانیان در دستیابی به قدرت هسته‌ای باوجود تحریم‌های ظالمانه است؛ قدرتی که برای کسب آن خون‌های پاکی ریخته شده و کودکان بی‌گناهی سایه گرم پدر را از دست دادند، اما با میوه تلخ برجام متوقف شد.

اجرای طرح جایگزین در مراسم روز ارتش

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش از اجرای طرح جایگزین به عنوان «رژه خدمت» و شعار «مدافعان وطن و یاوران سلامت» در سطح کشور خبر داد.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 252775

  • کل بازديدکنندگان : 1423304

پیوندها